sestdiena, 2012. gada 25. augusts

Pa saulainu meža taciņu


Tā bija skaista un saulaina vasaras diena, kad rīts man sākās dikti agri, jo bija jāsteidz pucēt līgaviņu. Kad tas darbiņš bija godam padarīts, mierīgu sirdi sēdos autobusā, kas mani aizveda ciemos pie Valentīnas un viņas ģimenes, kur mani silti sagaidīja ar pašceptiem gardumiem. Mmmm.. Sarunās par jaunākajām dzīves aktualitātēm pie karstas kafijas krūzes, laiks ritēja ātri.

Un ja reiz biju pilnā "ekipējumā" ar visām makeup un foto lietām, kāpēc gan mēs nesarīkotu mazu fotosesiju. Man patīk šis skaistuma radīšanas process un pašai sirdī silti paliek, redzot prieku cilvēku acīs par manis padarīto.

Vispirms ieveidoju vieglas lokas ar matu taisnotāju, pēc tam ķēros pie grima otiņām.  Zeltīto toni apvienojot ar piesātināi brūno, tapa izteiksmīgs acu grims. Acu kontūrlīnija tika ievilkta ar tumši brūnu acu zīmuli.

Mazs ieteikums - lai zīmulis būtu noturīgāks, pa virsu nofiksējam ar acu ēnām, izmantojot mazu otiņu. Papludinot nedaudz virs uzvilktās līnijas, radīsies skaists dūmakains skatiens. Tāpat to var izmantot, ja gadījies uzvilkt acu kontūrzīmuli ne tik taisni, kā gribējies. Ēnas notušēs līniju un padarīs to perfektāku.

Uz uzacu kaula un acs iekšējos stūrīšos uzklāju matētas balti-bēšas acu ēnas. Neiesaku izmantot pārlieku spīdīgas perlamutra ēnas, jo tās var pārāk novērst uzmanību no kopējā acu ēnojuma. Acu ārējos stūrīšos pieliku mākslīgos skropstu puāķīšus. Viegli iekontūrēju seju, zem vaigu kauliem izmantojot tumšāku skulpturējošo ēnu. Lūpām - apelsīnkrāsas tonis. Lai lūpas padarītu pilnīgākas, pašā lūpu viducī uzklāju nedaudz bēšīgas mirdzošas acu ēnas, kurām pāri nedaudz lūpu krāsas. Un esam gatavas doties bildēties!
Mazais saulstariņš ar interesi vēroja, kā mamma pucējās un klusītēm pētīja visas manas burciņas, tūbiņas un otiņas.Vēlāk arī labprāt pozēja un pat nebaidījās no lielās fotokameras.

 

Apjautu, cik fantastiski, ka Tavām mājām blakus trīs soļu attālumā ir mežs ar čivinošiem putniņiem. Dabas šalkoņa koku galotnēs, maigās sūnas zem Tavām kājām relaksē un ļauj aizmukt no mūžīgās pilsētas kņadas. Mežs ir visbrīnišķīgākais fons skaistām bildēm..Ar lācīti mežā drošāk :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru