piektdiena, 2012. gada 13. jūlijs

Bioderma Minerālais kompaktpūderis Photoderm Max SPF50+

Man bija tā iespēja notestēt vienu no Bioderma jaunākajiem produktiem - minerālo kompaktpūderi  Photoderm Max Compact SPF50+UVA24.

Ražotājs sola, ka kompaktpūderis sniedz maksimālu, 100% minerāla aizsardzību pret sauli, ja ir ādas alerģija pret ķīmiskiem filtriem un smaržvielām vai ja āda nepanes nekādu pakļaušanu saules iedarbībai, vai ja āda ir novājināta un jutīga pret UV staru iedarbību (pēc dermatoloģiskām procedūrām).

Photoderm Max Compact maksimāla anti-UVB efektivitāte un nepāspējamā anit-UVA iedarbība aizsargā pret saules apdegumu un novērš saules nepanesības reakcijas. 

BIODERMA inovācijas: minerālā kompaktpūdera maigā, viegli uzklājamā tekstūra izlīdzina sejas ādas toni un rada patīkamu pūdera slāni ar nekavējošu veselīga mirdzuma efektu. 

Photoderm MAX Compact neaizsprosto poras, ir hipoalerģisks, nesatur smaržvielas un konservantu.

Man jāatzīst, ka produkts tiešām labs. Izmantoju to gan darba dienās, kad lielāko dienas daļu uzturos telpās, gan brīvdienās, kad vairāk sanāk dzīvoties ārā, līdz ar to gozēties saulītē. Kompaktpūdera pamatfunkcija -aizsargāt seju no kaitīgajiem saules stariem, viennozīmi darbojas. Ja gribam, lai mūsu āda izskatītos labi ar pēc gadiem desmit, ir svarīgi to aizsargāt, un šis produkts lieliski ar to tiek galā.

Pieejams gaišā un zeltainā tonī. Manā rīcībā bija gaišākais toni. Vispirms jau man likās, ka tonis man galīgi nederēs, jo, lai arī tas bija gaišākais, man vienalga likās par tumšu un rozīgu, bet, kad to uzklāju uz sejas, sapratu, ka maldījos - kompaktpūderis neticami labi pielāgojas sejas tonim. Apmēram pēc minūtēm desmit tas pilnībā saplūda ar manas ādas toni un bija visai nemanāms. 

Tekstūra - ļoti maiga un zīdaina, man pat likās - nedaudz vaskaina, līdz ar to viņš ļoti līdzeni klājas uz ādas. Pāris reizes izmantoju klāt pievienoto sūklīti, bet tad sapratu, ka labāku klājumu dos makeup otiņa. Ar kabuki otiņu uzklāšana man likās ātrāka un ērtāka. Pēc tam viegli izlīdzināju ar pirkstu galiem, kur tas bija nepieciešams. Man patika, ka tas neradīja smaguma efektu uz ādas, kā to dara daudzi kompaktpūderi. Bet, tā kā konsistence ir viegla, tas īpaši nenomaskēs rētiņas, pumpiņas u.c. ādas defektus. Šim nolūkam var izmantot kādu konsīleru un problēma būs atrisināta.

Bioderma sola, ka produkts veido vieglu pūdera kārtiņu, radot veselīga mirdzuma efektu. Man ir sausa/normāla sejas āda, un pēc produkta uzklāšanas man viennozīmi prasījās uzklāt pa virsu birstošo pūderi. Solītais mirdzuma efekts man likās vairāk kā nevajadzīga sejas spīdēšana. Produkts būs arī daudz noturīgāks, ja to papildus nopūderēsiet. Es izmantoju Makeup Forever Super Matte Loose birstošo pūderi un mana seja līdz pat vakaram izskatījās labi.

Es turpināšu arī tālāk izmantot Biodermas Photoderm Max Compact  SPF50+. Jāsaka, ka ne kā ikdienas produktu, bet vairāk dienās, kad zinu, ka uzturēšos ilgāk saulē, t.i., brīvdienās, izbraucienos. Tas noteikti būs produkts, ko paķeršu līdzi ceļojumā, jo ir ļoti ērts un kompakts - nekas neizlīs un neizbirs, tam ir ļoti ērts spogulītis, kārbiņa ir parocīga un viegla, un ceļojumā izmantotu arī klāt pievienoto sūklīti.

Cena: "Ģimenes aptiekā" - 15.30 Ls

Plusi - 
  • lieliska aizsardzība pret sauli
  • hipoalerģisks, nesatur smaržvielas un konservantus  - derēs jutīgai ādai
  • viegls, nerada "maskas" efektu
  • ļoti labi pielāgojas ādas tonim
  • ērti paņemt līdzi
Mīnusi - 
  • nederēs taukainai ādai, jo produkts rada vieglu spīdumu
  • cena visai augsta
  • pieejami tikai divi toņi (tas gan īsti nebūtu liels mīnuss, jo tonis ļoti labi pielāgojas)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru